Listy do Uczniów i Rodziców

Kochani Uczniowie SP 385,

kończymy rok szkolny 2019/2020, rok odmienny od wszystkich poprzednich.

Rok, w którym niespodziewanie opuściliśmy szkolne mury, a zaczęliśmy spotykać się w wirtualnej klasie. Był to rok trudny dla Was, Waszych Rodziców, ale również całego grona nauczycieli i pracowników szkoły.

wakacjeJesteśmy bardzo dumni, ze sprostaliście tej pełnej wyzwań sytuacji i z sukcesem kończycie kolejny etap edukacji.  Szczególnie gorąco gratulujemy uczniom klas ósmych uzyskanych na świadectwie ocen i liczymy, że wyniki egzaminu potwierdzą Wasze umiejętności.

Życzymy wszystkim uczniom SP 385 wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie i nabierzcie sił do nauki w kolejnym roku szkolnym.

Rodzicom dziękujemy za wspólny rok pracy. Do zobaczenia po wakacjach.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

LIST Ministra Edukacji    LIST Burmistrza Dzielnicy Wesoła

Zapraszamy do obejrzenia szkolnych filmów:  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Lip Dub SP 385    KolorowaSzkola