Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie

"Lato w mieście" - informacje

ulotkaDrodzy Rodzice uczestników akcji "Lato w mieście" 2020,

proszę o zapoznanie się z planem  zajęć podczas dyżuru "Lata w mieście" w SP 385.

W tym roku dyżur odbywa się na terenie oraz w pobliżu szkoły, nie wyjeżdżamy na wycieczki. Wchodzimy od godz.7:30 bocznym wejściem od ul. Klimatycznej, tam będzie następowało mierzenie temperatury i podpisywanie oświadczeń o stanie zdrowia. Zapisanych zostało ok. 10 dzieci na grupę.

Podczas zajęć i przejść wychowawcy zadbają o to, aby grupy nie łączyły się ze sobą i przebywały w odpowiednim dystansie. Organizatorzy starali się zapewnić najbardziej bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek, zapraszając sprawdzone podmioty zewnętrzne do prowadzenia niektórych zajęć. Zakupiono także artykuły papiernicze do prowadzenia warsztatów plastycznych i sprzęt do zabaw rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

Sprzęty i zabawki  będą na bieżąco dezynfekowane. Przewidziano uczestnictwo dzieci w artystycznych konkursach warszawskich, lekcji on-line Muzeum Warszawy. W ramach prewencji i edukacji zaproszono przedstawicieli Policji i Warszawskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

 

PLAN PRACY: 10-14 sierpnia, 17-21 sierpnia, 24-28 sierpnia

 

Kierownik Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej "Lata w mieście" 2020 w SP 385

Małgorzata Bielecka, Tel. 601 055 610