Gazetka uczniowska

Udostępniamy  wszystkim zainteresowanym  gazetkę „Niecodziennik”,  redagowaną  przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 385, począwszy od roku szkolnego 2019/2020

Wszystkich serdecznie zapraszamy do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów.

Każdy z uczniów,  kto potrafi  pisać o ciekawych tematach,  ma talent plastyczny lub jest świetny w tworzeniu krzyżówek czy rebusów, może dołączyć do grona redaktorów  w dowolnym momencie.

Wszystkim życzymy miłej lektury!!!

ncs 1
Nr 1 Niecodziennik świetliczaka - kwiecień 2020

nc 2

Nr 2 - kwiecień 2020

nc 1

Nr 1 - styczeń 2020

"Ekspres Szkolny" to czasopismo opracowane przez grupę uczniów ze wszystkich klas III oddziałów gimnazjalnych SP nr 385, uczestniczących w zajęciach artystycznych - warsztatach dziennikarskich, prowadzonych przez nauczyciela mgr Annę Grzymkowską.

Zamieszczane w nim  artykuły dotyczą wydarzeń szkolnych, pozaszkolnych oraz tematów, które szczególnie zainteresowały naszą młodzież. Jest efektem wspólnej pracy na zajęciach, ale zamieszczane są w niej również pisemne wypowiedzi uczniów, którzy nie uczestniczą w zajęciach dziennikarskich.

W trakcie tworzenia  gazety  młodzi redaktorzy mają możliwość rozwijać  swoje talenty pisarskie, graficzne, fotograficzne i edytorskie, a także marketingowe. Gazeta adresowana jest do szeroko rozumianej społeczności szkolnej uczniów i ich rodziców, nauczycieli, pracowników oraz przyjaciół  szkoły.
Życzymy miłej lektury!

ekspres3