Informacje dla klas 0 - 3

Wyprawki dla  wychowanków oddziałów przedszkolnych ("0") i uczniów klas 1 - 3 na rok szkolny 2021/2022

Oddziały przedszkolne ("0")

Podręczniki oraz dodatkowe materiały składające się na wyposażenie wychowanka przedszkola finansują rodzice.

PODRĘCZNIKI:

1. Oddziały zerowe będą pracować na pakiecie "Dzieciaki w akcji" wyd. Nowa Era. Pakiety zostaną zamówione przez wychowwczynie i na początku września przekazane dzieciom.
  2.  Język angielski – „New English Adventure Starter” - zestaw podręcznik + ćwiczenia, wydawnictwo Pearson. Zestawy dla wszystkich dzieci zostaną zamówione przez nauczyciela i przekazane na początku roku szkolnego.
  3. Religia - ,,Kocham dobrego Boga” (sześciolatki), wyd. Jedność (Kielce), kupują rodzice dzieci uczęszczajacych na religię we własnym zakresie.

WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLAKA SP 385 (kupują rodzice we własnym zakresie):

• mały blok techniczny (A4) –kartki białe,wyprawka
  • mały blok rysunkowy –(A4) kartki białe,
  • mały blok rysunkowy (A4) –kartki kolorowe,
  • farby plakatowe z pędzelkami: grubym i cienkim,
  • kubeczek na wodę,
  • 3 różne kolory bibuły karbowanej (krepiny),
  • plastelina 12 kolorów,
  • flamastry 12 kolorów,
  • papier kolorowy do wycinanek (zwykły),
  • duży blok rysunkowy (A3) –kartki białe,
  • duży blok techniczny (A3) –kartki kolorowe,
  • kapcie na białej gumowej podeszwie,
  • chusteczki higieniczne (100 sztuk) wyciągane z pudełka,
  • mokre chusteczki
  • ręczniki papierowe (2 rolki),
  • ryza białego papieru do ksero,
  • ryza kolorowego papieru do ksero

W piórniku:

• nożyczki z zaokrąglonymi czubkami
  • temperówka

W worku na strój sportowy:

• strój gimnastyczny: bawełniana bluzka z krótkim rękawem, krótkie spodenki, skarpetki (worek powinien być podpisany).

POSZCZEGÓLNE ELEMENTY WYPRAWKI POWINNY BYĆ PODPISANE  - dziękujemy, wychowawczynie oddziałów przedszkolnych.

UWAGA!

Przedszkolaki otrzymają również wyprawkę finansowaną przez Urząd Dzielnicy Wesoła, którą zakupi i przekaże dzieciom szkoła.

__________________________________________________________________________________________________________

Klasy 1 - 3

Wyprawka ucznia klasy 1

wyprawka kl.1