Liceum

CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie ogłasza Konkurs na Film o Wesołej WESOŁA NASZYM MIEJSCEM.

Założeniem konkursu jest upamiętnienie 50 rocznicy uzyskania praw miejskich przez Wesołą oraz wykorzystanie przez uczestników tego wydarzenia nowoczesnych technologii audio-wizualnych.

Wskazówki dla początkujących i nie tylko!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w tym konkursie.

plakatSzanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie – absolwenci III klas gimnazjum i VIII klas szkoły podstawowej,

Zgodnie z Uchwałą Nr IX/168/2019 Rady m.st. Warszawy z dnia 7 marca 2019 r. w dniu 1 września 2019 r rozpocznie działalność  CLXIII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie z siedzibą w budynku Szkoły Podstawowej nr 385 im. Marszałka J. Piłsudskiego przy ul. Klimatycznej 1.

Zaznaczając, że Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego informujemy, że szkołą, która zostanie wyznaczona jako właściwa do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do tworzonego liceum będzie SP 385 przy ul Klimatycznej 1.

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowanych uczniów i ich rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. (piątek) o godzinie 18.30 w auli SP nr 385 mieszczącej się w budynku przy ul. Klimatycznej 1.