Informacja o wznowieniu pracy Ogniska TPD przy ul. Klimatycznej 1

Od 8 czerwca 2020 r,, po ponad dwumiesięcznej przerwie, rozpoczynamy zajęcia w Ognisku TPD. Ognisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00.

Zasady funkcjonowania placówki są zgodne z wytycznymi zawartymi w procedurach sanitarnych.

Każde dziecko korzystające z opieki w Ognisku musi mieć podpisane przez rodziców/opiekunów: ankiety, deklaracji i oświadczenia o stanie zdrowia (druki w załączeniu).

W razie pytań proszę o kontakt    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OŚWIADCZENIA_RODZICÓW_Covid_19_21_05_2020

DEKLARACJA_RODZICA_Covid_19_21_05_2020

Kierownik Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD

Ewa Tucholska

Oferta Ogniska Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w roku szkolnym 2019/20

Ognisko TPD mieści się na pierwszym piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 385 (sale 201-206 za biblioteką szkolną).

Głównym celem działalności Ogniska jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Ognisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:

od poniedziałku do czwartku w godzinach od 13:30 do 17:30,

w piątki w godzinach od 13:30 do 17:00.

Oferta Ogniska skierowana jest do uczniów SP385, ich rodziców i opiekunów.

W czasie pobytu w Ognisku dzieci i młodzież:

• przybywają pod opieką wykwalifikowanych wychowawców,
  • otrzymują podwieczorek,
  • odrabiają lekcje pod okiem nauczycieli,
  • uczą się komunikacji w języku angielskim,
  • uczestniczą w zajęciach świetlicowych, grach i konkursach,
  • mogą korzystać z zajęć: plastycznych, rękodzieła artystycznego, szachowych, kulinarnych.

Do dyspozycji podopiecznych Ogniska jest stół pingpongowy, gra stolikowa „piłkarze” i duży wybór gier planszowych.

Pobyt dzieci i młodzieży w Ognisku jest bezpłatny. Podopieczni Ogniska mogą skorzystać z wyjazdów na kolonie letnie.

Zapisy do Ogniska TPD odbywają się na wniosek: rodziców bądź opiekunów, wychowawcy lub pedagoga szkolnego (po złożeniu podania przez rodziców bądź opiekunów).

Podania przyjmują wychowawcy lub kierownik Środowiskowego Ogniska TPD.

Ewa Tucholska – kierownik Środowiskowego Ogniska TPD ul. Klimatyczna 1

W tym roku w Ognisku pracują:

tpd logo

poniedziałek - Pani Anna Dudek